Group SMG , teknik tercüme, web tasarım ile elektronik ticaret ve bilişim teknolojileri konusunda teknik hizmet sunmak üzere kurulmuş genç ve dinamik bir firmadır. Merkezimiz İstanbul Göztepe'dedir.
Group SMG her biri çalışma alanlarında 10 yıldan fazla deneyime sahip profesyonel çevirmenlerden, yabancı diller ve bilişim alanında uzman kişilerden oluşmuş bir takımdır.
Tercümeyi de kapsayan hizmetlerimiz arasında, metin gözden geçirme, denetim, düzenleme, dilbilgisi kalite kontrolü, yazılım tercümesi, dizgi işlemleri, broşür, çevrimiçi el kitabı, katalog, şirket satış sunumları videoları metinleri ve yabancı dilde anlaşma metinleri hazırlanması da vardır.
Group SMG olarak elektronik ticaret alanına girmek isteyen şirketler için şirket web siteleri hazırlamayı ve dizayn çözümleri sunmayı hedefledik. Bu çalışmamız müşteriler ile kuruduğumuz sıkı işbirliği doğrultusunda İnternet ortamında fark edilen bir tarz yaratmaktır.Bunun içinde en basit logo çalışmaları olabileceği gibi veri tabanının web sitesine dahil edilmesine yönelik en karmaşık işlemlerde olabilir. Internet sitesinin yapım aşaması tamamen sizin isteklerinize göre şekil alacaktır. Şirketimiz kolayca anlaşılan, dinamik,etkileşimli, web kavramına yeni bir soluk getiren ve aynı zamanda fonksiyonel ve kullanıcı dostu sitelerin tasarlanması ve hayata geçirilmesi konusunda uzmanlaşmıştır.Yüksek kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla ve zamanında sunuyoruz. Özel bir projenizle ilgili fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen iletişim formumuzu kullanınız...